EGF Doradca

Odszkodowanie za przygniecenie przez drzewo

Chwila nieuwagi może kosztować nas utratę zdrowia. Poznaj historię Tomka, który dzięki nam może teraz ze spokojem planować swoją sportową przyszłość.

 

Tomek, student Akademii Wychowania Fizycznego i zapalony triatlonista, spędzał przerwę semestralną w domu rodziców na wsi. W ubiegłym roku pomagał ojcu w ścinaniu brzóz, które nasiały się na skraju ich pola. – To było przedostatnie drzewo, które mieliśmy ściąć tego dnia. Wszystko stało się w ciągu jednej sekundy. Spadający konar przygniótłł mnie tak nieszczęśliwie, że złamałem prawą nogę i potłukłem prawe ramię – relacjonuje Tomek.

Tomek otrzymał odszkodowanie z uczelnianego ubezpieczenia NNW. Kwota uzyskana
z ubezpieczenia pokryła jedynie najpotrzebniejsze wydatki. Tomek nie mógł pogodzić się z tym, że przez wypadek będzie musiał pożegnać swoje marzenia o letnich startach w triatlonach.

– Postanowiłem walczyć o swoje marzenia i powrót do dobrej, sportowej formy. Usiadłem do komputera, przejrzałem strony firm odszkodowawczych i napisałem maile do kilku z nich. Jeszcze tego samego dnia odezwał się do mnie niezależny doradca odszkodowań EGF i poinformował mnie, że przysługuje mi odszkodowanie z rolniczego OC. Doradca EGF bezpłatnie przeanalizował moją sprawę, zebrał pełną dokumentację medyczną i rozpoczął proces dochodzenia odszkodowania z ubezpieczenia OC, jakie płacą regularnie wszyscy rolnicy.

Sprawa Tomka została już pomyślnie zakończona. Otrzymał należne mu odszkodowanie, dzięki czemu mógł rozpocząć intensywną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku dla sportowców. Teraz cała drużyna Niezależnych Doradców Odszkodowań EGF trzyma za niego kciuki w sierpniowych zawodach trhiatlonowych!

 

Miałeś wypadek i potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z naszym Niezależnym Doradcą Odszkodowań pod numerem infolinii 801 015 016 lub mailowo: biuro@egfdoradcy.pl.


Opinie Klientów