Jak uzyskać maksymalne odszkodowanie?

Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaproponuje standardową wypłatę odszkodowania za wypadek, tymczasem należy nam się znacznie więcej. Wystarczy tylko upomnieć się o należne świadczenia.

 

Ubezpieczamy się od następstw od nieszczęśliwych wypadków licząc, że nigdy do nich nie dojdzie. W najmniej spodziewanym momencie chcemy liczyć na pomoc, ale ta bywa zawodna, dlatego sami musimy zadbać o siebie lub swoich najbliższych.

– W starciu z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi bywamy bezsilni, dlatego wspieramy osoby poszkodowane w odzyskaniu należnych im pieniędzy – przyznaje Michał Głuszek, prezes EGF Niezależni Doradcy Odszkodowań. – Pomagamy poszkodowanym od ponad 10 lat i wiemy jak uzyskać najwyższe należne odszkodowanie. Do tej pory odzyskaliśmy kwoty przekraczające 2 mld złotych – dodaje.

Jeżeli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku należy przede wszystkim wezwać pomoc. Kolejnym krokiem jest dokumentacja przebiegu wypadku.

– Rozumiemy emocje związane z krzywdą najbliższych i niezbędnymi wydatkami na leczenie. Apelujemy o zbieranie dokumentacji wypadkowej, tak abyśmy mogli odzyskać dla naszych klientów należne im świadczenia. Działamy skutecznie kierując sprawę na drogę prawną, dlatego niezbędne są twarde dane – dodaje Michał Głuszek.

Pamiętajmy o uzyskaniu zaświadczenia od lekarza o niezdolności do pracy, zaświadczeniach
o wartości utraconych przedmiotów (paragony), wezwaniu policji na miejsce wypadku czy też zebraniu telefonów kontaktowych do świadków wypadku. A następnie skontaktujmy się
z Niezależnymi Doradcami Odszkodowań EGF, którzy pomogą nam odzyskać należne nam pieniądze.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym doradcą 801 015 016 lub napisz na kontakt@egfdoradcy.pl.


Opinie Klientów