Kariera

Niezależność i rozwój

 

Jesteśmy nowoczesnym i skutecznie działającym zespołem Niezależnych Doradców EGF
i doświadczonych prawników. Naszym współpracownikom i partnerom zapewniamy nieustanny rozwój oraz pogłębianie wiedzy z korzyścią dla osób poszkodowanych. Własny sprawdzony system szkoleń EGF gwarantuje znaczące podniesienie dotychczasowych kwalifikacji i uzyskiwanie dla poszkodowanych
coraz wyższych odszkodowań.

Dołącz do naszego zespołu, rozwijaj swoją karierę i pomagaj poszkodowanym. Zapewniamy błyskawiczną ścieżkę awansu!

 

Pracuj z nami

Jesteśmy zawsze FAIR wobec naszych pracowników i partnerów, z którymi mamy otwarte i szczere relacje, oparte na szacunku i osiąganych wynikach. Stawiamy na długoletnią współpracę, która pozwala na planowanie własnej ścieżki rozwoju i stabilne życie. Mamy fachowy zespół Niezależnych Doradców ds. Odszkodowań, których wiedza, doświadczenie i zrozumienie potrzeb poszkodowanych, przekładają się na wysoką pozycję EGF na rynku odszkodowań oraz ich własny osobisty rozwój oparty na finansowej niezależności.

  • Bądź niezależny finansowo!
  • Zaplanuj z nami swoją dobrą przyszłość!
  • Zostań Niezależnym Doradcą ds. Odszkodowań – APLIKUJ

 

Franczyza

EGF Niezależni Doradcy Odszkodowań to szybko rozrastająca się firma z ustabilizowaną pozycją na rynku odszkodowań. Naszym partnerom, którzy planują niezależną karierę i rozwój własnej firmy pod szyldem EGF, oferujemy współpracę na zasadach franczyzy, która stanowi sprawdzone uzupełnienie naszej oferty wsparcia poszkodowanych.

Jeżeli planujesz rozwój własnej firmy w obszarze odszkodowań, nie chcesz ponosić ryzyka biznesowego
i chcesz od razu wejść jako partner do dużej firmy – napisz na adres biuro@egfdoradcy.pl!


Opinie Klientów